Aktualności /

Życzenia Wielkanocne

sobota, 03-04-2021 | dodał: proboszcz

Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się niezwykłymi świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością z najbliższymi i ze wszystkimi, których Pan z nami spotka. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, zdrowia w tym niespokojnym czasie pandemii oraz nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca Wam Parafianom i Waszym bliskim życzę!!!

w czwartki o godz. 9:00
we wtorki, w środy i piątki o godz. 18:00 (latem), 17:00 (zimą)

bezpośrednio po Mszy św. (z uwagi na epidemię proszę wcześniej dzwonić na numer biura parafialnego)

sobota i niedziela